Hakkımızda

Mühendislik hizmetlerimiz ve çözümlerimizle fark yaratıyoruz.

Atlıer Mühendislik, rulman ve endüstriyel güç aktarım ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Yarım asırlık ticari bilgi birikimi ve tecrübe ile 25 yıllık mühendislik bilgisinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Dünyanın en eski ve köklü rulman üreticilerinden Timken markasının Türkiye yetkili distribütörüdür. Atlıer Mühendislik seçkin müşterilerine en üst seviyede tedarik hizmetleri sunmaktadır. Satışa sunduğu ürün yelpazesi ile ilgili mühendislik hizmet ve servisleri sunarak, işine değer katmayı ve müşterileri tarafından öncelikli tercih edilen tedarikçi olmayı hedefler. Firmamız teknik ve ticari tüm yaklaşım ve stratejilerini, müşterilerine fayda sağlama ve uzun soluklu, güçlü ilişkiler kurma üzerine belirler. 

Rulman, endüstriyel güç aktarım ürünleri, sızdırmazlık ürünleri ve yağlama sistemleri temel konularında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik çalışma yapar.

Gebze bölgesinde yerleşik olan firmamız, müşterilerinin rulman kullanımlarını analiz ederek geniş stok tutar. Ayrıca bir eğitim üssü olarak dizayn edilmiş merkezimizde, düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitim programları ile, müşterilerine rulman, güç aktarım ürünleri ile ilgili teorik ve pratik eğitim hizmetleri sunar. Merkezi eğitimlerin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda fabrika seminerleri, saha eğitimleri, yerinde rulman montajı, rulman uygulamaları ile ilgili saha ziyaretleri ve iyileştirme çalışmaları yapmaktadır.

Atlıer Mühendislik, standart ürünlerle çözülemeyen uygulama problemlerine Timken firmasının ürün yelpazesinde olan mühendislik çözümler sunar. Bu sayede işletmelerde montaj ve bakım kolaylığı, çok daha uzun servis ömrü ve maliyet tasarrufu sağlayarak müşterilerinin bakım ve duruş maliyetlerini düşürmede önemli rol oynar.